PL /
EN /
UA
536 999 536
biuro@medyk24.com
O FIRMIE USŁUGI NASZE KARETKI REFERENCJE GALERIA KONTAKT
 
X O FIRMIE USŁUGI
ZABEZPIECZENIA MEDYCZNE IMPREZ TRANSPORT MEDYCZNY WARSZAWA TRANSPORT MEDYCZNY POLSKA TRANSPORT MEDYCZNY EUROPA SZKOLENIA Z PIERWSZEJ POMOCY
NASZE KARETKI REFERENCJE GALERIA KONTAKT WERSJA PL WERSJA EN WERSJA UA

Prywatny transport medyczny Warszawa

Transport medyczny Warszawa - Bezpieczne i komfortowe przemieszczenie
Grupa MEDYK24 oferuje kompleksowy transport medyczny na terenie Warszawy oraz Polski i Europy. Naszym celem jest zapewnienie bezpiecznych i wygodnych przewozów dla chorych i niepełnosprawnych pacjentów.

Transport łóżko – łóżko
Kiedy wybierasz nasz transport medyczny, dostajesz pełny pakiet usług. Oferujemy transport pacjentów prosto z łóżka do naszych ambulansów, włączając w to transport po schodach. Następnie zapewnimy Ci przejazd do konkretnej placówki zdrowia lub ewentualny powrót do domu, co nazywamy "transport łóżko – łóżko".

Komfort pacjentów na pierwszym miejscu
Zależy nam na komforcie naszych pacjentów. Nasze ambulanse wyposażone są w specjalne miękkie zawieszenie, które zapewnia wygodę pacjentom z urazami kręgosłupa i kostno-stawowymi. Standardowym wyposażeniem naszych pojazdów są krzesła transportowe (do transportu siedzącego) oraz regulowane nosze (do transportu leżącego). Nasz wykwalifikowany personel zadba o Państwa zdrowie i komfort.

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu
Nasi profesjonalni kierowcy i personel medyczny posiadają niezbędne kwalifikacje i doświadczenie. Transport chorych odbywa się pod opieką ratownika medycznego, pielęgniarki lub lekarza, w zależności od potrzeb medycznych. Zapewniamy szybkie, sprawnie, i przede wszystkim bezpieczne podróże.

Najlepszy transport medyczny w Warszawie
Jeśli potrzebujesz transportu medycznego w Warszawie, zaufaj nam. Nasze usługi są nie tylko profesjonalne, ale także dostosowane do potrzeb i oczekiwań pacjentów.

Indywidualne ceny
Ceny transportu pacjenta poza granicę Warszawy są ustalane indywidualnie, z uwzględnieniem odległości przejazdu oraz załogi ambulansu. Dzięki temu możemy zapewnić konkurencyjne ceny i dostosować usługę do Twojego budżetu.

Skorzystaj z naszej pomocy i zaufaj nam przy organizacji bezpiecznego i komfortowego transportu medycznego w Warszawie oraz za jej granicami. Twój komfort i bezpieczeństwo są naszym priorytetem.

 
 
 
 
 


KONTAKT 536 999 536 Zadzwoń biuro@medyk24.com Napisz do nas
PRAWNE POLITYKA PRYWATNOŚCI
ActivePage.pl pozycjonowanie stron