PL /
EN /
UA
536 999 536
biuro@medyk24.com
Medyk24 - zabezpieczenie medyczne imprez masowych, transport karetką
O FIRMIE USŁUGI NASZE KARETKI REFERENCJE GALERIA KONTAKT
 
X O FIRMIE USŁUGI
ZABEZPIECZENIA MEDYCZNE IMPREZ MASOWYCH TRANSPORT MEDYCZNY WARSZAWA TRANSPORT MEDYCZNY POLSKA TRANSPORT MEDYCZNY EUROPA SZKOLENIA Z PIERWSZEJ POMOCY
NASZE KARETKI REFERENCJE GALERIA KONTAKT WERSJA PL WERSJA EN WERSJA UA

Transport medyczny międzynarodowy

Transport Medyczny Europa - Profesjonalna opieka na międzynarodowych drogach
Grupa MEDYK24 rozszerza swoje usługi na obszar Międzynarodowego Transportu Medycznego. Nasze karetki, wyposażone standardowo w krzesła transportowe i wygodne regulowane nosze, są przygotowane do obsługi pacjentów na terenie całej Europy.

Sprzęt Medyczny na wysokim poziomie
Nasze ambulanse są wyposażone w specjalistyczny sprzęt medyczny, który zapewnia pełne bezpieczeństwo pacjentów podczas międzynarodowych przewozów. Nasz sprzęt obejmuje defibrylator (kardiomonitor), ssak do odsysania wydzieliny z dróg oddechowych, zestaw tlenowy stacjonarny, zestaw tlenowy transportowy (torba tlenowa), pulsoksymetr, ciśnieniomierz, glukometr, deskę ortopedyczną, szyny unieruchamiające kończyny, kołnierz ortopedyczny, torbę opatrunkową oraz torbę resuscytacyjną.

Komfort Pacjentów na wysokim poziomie
Dbamy o komfort naszych pacjentów podczas międzynarodowych podróży. Nasze ambulanse są wyposażone w specjalne miękkie zawieszenie, co zapewnia ogromny komfort pacjentom z urazami kręgosłupa i urazami kostno-stawowymi.

Profesjonalna opieka medyczna
Transport medyczny w ramach Europy jest realizowany pod opieką wykwalifikowanego personelu medycznego, który może być ratownikiem medycznym, pielęgniarką lub lekarzem. Nasza firma jest gotowa zapewnić Państwu profesjonalny i bezpieczny międzynarodowy transport medyczny dla chorych i niepełnosprawnych.

Indywidualne ceny
Ceny usługi międzynarodowego transportu medycznego są ustalane indywidualnie, z uwzględnieniem odległości przejazdu oraz składu personelu medycznego. Dzięki temu możemy dostosować naszą ofertę do Państwa potrzeb i budżetu.

Zaufajcie Grupie MEDYK24 i skontaktujcie się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach transportu medycznego na terenie Europy. Jesteśmy gotowi zapewnić Państwu profesjonalną opiekę i komfort podczas międzynarodowych przewozów.

 
 
 
 
 
 
 
 
 


KONTAKT 536 999 536 Zadzwoń biuro@medyk24.com Napisz do nas
Medyk24 transport medyczny karetką na terenie Polski i Europy. Zapraszamy klientów z Warszawy.
PRAWNE POLITYKA PRYWATNOŚCI
Facebook Instagram
© Medyk24 2024 transport medyczny transport karetką transport chorych Warszawa