PL /
EN /
UA
536 999 536
biuro@medyk24.com
O FIRMIE USŁUGI NASZE KARETKI REFERENCJE GALERIA KONTAKT
 
X O FIRMIE USŁUGI
ZABEZPIECZENIA MEDYCZNE IMPREZ TRANSPORT MEDYCZNY WARSZAWA TRANSPORT MEDYCZNY POLSKA TRANSPORT MEDYCZNY EUROPA SZKOLENIA Z PIERWSZEJ POMOCY
NASZE KARETKI REFERENCJE GALERIA KONTAKT WERSJA PL WERSJA EN WERSJA UA

Transport sanitarny do placówki medycznej i ze szpitala do domu pacjenta

Transport Medyczny MEDYK24 - Bezpieczeństwo i komfort na Polskich drogach
Firma MEDYK24 to pewność kompleksowego transportu medycznego na terenie całej Polski oraz w państwach Europy. Nasza misja to zapewnić Państwu bezpieczne i wygodne przemieszczenia pacjentów.

Nasze Usługi
Nasze usługi transportu medycznego obejmują pełny zakres profesjonalnej opieki. W ramach naszych usług zapewniamy:

Bezpieczeństwo i komfort
Zależy nam na Państwa zdrowiu i samopoczuciu. Nasze ambulanse są wyposażone w krzesła transportowe do siedzenia oraz wygodne regulowane nosze do transportu w pozycji leżącej. Najważniejszym elementem naszej obsługi jest wykwalifikowany i miły personel, który czuwa nad Państwa bezpieczeństwem.

Profesjonalizm na drogach
Transport pacjenta jest prowadzony przez doświadczonego kierowcę lub ratownika, który posiada niezbędne kwalifikacje. Dzięki temu zapewniamy szybką, sprawną i przede wszystkim bezpieczną podróż.

Komfort Pacjentów
Dbamy o komfort naszych pacjentów i dlatego dysponujemy ambulansami wyposażonymi w specjalne miękkie zawieszenie. To rozwiązanie, które zapewnia wygodę pacjentom z urazami kręgosłupa i urazami kostno-stawowymi.

Ceny indywidualnie dostosowane
Ceny naszych usług transportu medycznego są ustalane indywidualnie, z uwzględnieniem odległości przejazdu oraz składu personelu medycznego. Dzięki temu możemy dostosować naszą ofertę do Państwa potrzeb i budżetu.

Skorzystajcie z naszych usług transportu medycznego MEDYK24 i zaufajcie profesjonalizmowi, który stawia na bezpieczeństwo i komfort pacjentów.

 
 
 
 
 


KONTAKT 536 999 536 Zadzwoń biuro@medyk24.com Napisz do nas
PRAWNE POLITYKA PRYWATNOŚCI
ActivePage.pl pozycjonowanie stron