PL /
EN /
UA
536 999 536
biuro@medyk24.com
O FIRMIE USŁUGI NASZE KARETKI REFERENCJE GALERIA KONTAKT
 
X O FIRMIE USŁUGI
ZABEZPIECZENIA MEDYCZNE IMPREZ TRANSPORT MEDYCZNY WARSZAWA TRANSPORT MEDYCZNY POLSKA TRANSPORT MEDYCZNY EUROPA SZKOLENIA Z PIERWSZEJ POMOCY
NASZE KARETKI REFERENCJE GALERIA KONTAKT WERSJA PL WERSJA EN WERSJA UA

SZKOLENIA Z PIERWSZEJ POMOCY

"Na miejscu wypadku znalazło się czterech świadków:
Każdy, Ktoś, Ktokolwiek i Nikt.
Trzeba było wykonać bardzo ważną pracę i Każdy został o to poproszony.
Każdy był pewien, że Ktoś to zrobi. Ktokolwiek mógł to zrobić, ale Nikt tego nie zrobił.
Ktoś zezłościł się z tego powodu, ponieważ było to powinnością Każdego.
Każdy myślał, że Ktokolwiek mógł to zrobić, ale żadnemu z nich nie przyszło do głowy, że Nikt tego nie zrobi.
Skończyło się na tym, że Każdy obwiniał Kogoś za to, że Nikt nie zrobił tego, co mógł zrobić Ktokolwiek."

Ideą Grupy MEDYK24 jest krzewienie wiedzy z zakresu pierwszej pomocy wśród społeczeństwa, czyli potencjalnych świadków zagrożenia zdrowia lub życia u innej osoby.

Po wnikliwym przeanalizowaniu rynku, wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom i oferujemy nowe rozwiązania w obszarze usług szkoleniowych. Realizujemy rozmaite programy szkoleniowe, dopasowane do różnorodnych potrzeb Klientów, z uwzględnieniem różnego rodzaju branż i dziedzin życia (prywatne firmy, służby mundurowe, nauczyciele, opiekunki dziecięce, zawodowi kierowcy itp.).

Profesjonalne szkolenia z pierwszej pomocy
Korzystając z naszych usług, otrzymają Państwo profesjonalne szkolenie z zakresu pierwszej pomocy. Po ukończonym kursie, wystawiamy certyfikat dokumentujący uczestnictwo.
Program kursów pierwszej pomocy jest oparty na wytycznych Europejskiej Rady Resuscytacji z 2015 roku. Doświadczeni instruktorzy pracują na profesjonalnym sprzęcie, zapewniając dynamiczny i efektywny przebieg ćwiczeń praktycznych.

Kadrę tworzą profesjonaliści
Kadra Grupy MEDYK24 to medycy na co dzień dyżurujący w służbach ratowniczych. Podczas swoich dyżurów w Zespołach Ratownictwa Medycznego obserwujemy z niepokojem, że świadkowie wszelkiego rodzaju zdarzeń często ograniczają się jedynie do wezwania służb ratunkowych (999/112). Niestety, jest to często niewystarczające.

Pamiętaj: Działanie ma kluczowe znaczenie
Reakcja świadków zdarzenia ma kluczowe znaczenie dla dalszego losu poszkodowanego. Pamiętaj: "Nic Nie Rozbij, Szkodzisz Najbardziej!" Dlatego ucz się pierwszej pomocy i daj sobie szansę na pomoc innym w krytycznych sytuacjach.

 
 
 
 
 
KONTAKT 536 999 536 Zadzwoń biuro@medyk24.com Napisz do nas
PRAWNE POLITYKA PRYWATNOŚCI
ActivePage.pl pozycjonowanie stron